Fotograf-svatebni.com - Profesionální svatební fotografie


Svatební fotograf k Vašim službám...

FOTOGRAFOVÁNÍ A FOCENÍ SVATEB - ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Kde nejčastěji působím jako fotograf svatby?

Místa kam pravidelně jezdím jako profesionální svatební fotograf: Praha, Pardubice, Kladno, Most, Benešov, Česká Lípa, Teplice, Jihlava, Liberec, Rakovník, Brno, Plzeň. Často jako fotograf svatby pracuji v okolí těchto měst, dále po celé ČR, především ve Středočeském, Severočeském kraji a v Praze.

Jak nejlépe objednat služby svatebního fotografa?

Nejprve si vyberte balíček, který by vyhovoval Vašim požadavkům na svatební fotografování. Následně vyplňte nezávaznou poptávku nebo zavolejte na naše kontakty, a uveďte termín a vybraný svatební balíček. Obratem Vás budu kontaktovat.

Kdy je nejlepší doba pro fotografování svateb?

Fotit se může v jakémkoliv ročním období. Samozřejmě čím dříve fotografa na svatbu objednáte, tím větší je jistota volného termínu. Vhodné je alespoň 1-2 měsíce předem. Často ale beru i termíny "na poslední chvíli". Vždy je nejlepší co nejdříve termín ověřit. Třeba i právě ten Váš termín mám volný...

Vybavení a fototechnika - profesionální svatební fotograf Praha

Pro fotografování svateb používám špičkové fotoaparáty Nikon D700 s řadou objektivů Nikkor a Sigma. Fotografie dodávám vždy upravené včetně postprodukce v PC. Pro fotografování svatby je důležité vybrat profesionálního fotografa, který má pro focení svateb dobré předpoklady a v neposlední řadě také patřičnou fotografickou techniku. Díky tomu bude mít focení Vaší svatby perfektní výsledek. Objednáním mých služeb Vám odpadnou veškeré starosti s fotografováním na svatbě. Už se nemusíte o nic starat, a můžete si bez obav užívat svého dne... Já za Vás vše zařídím ostatní a zajistím hladký průběh focení.

Jak se pozná kvalitní umělecký fotograf?

Velice jednoduše...podle již vyfotografovaných svateb či realizovaných snímků. Samozřejmě hrají roli i zkušenosti, množství odfocených svateb a fotografické vybavení.

Kde působím?

Svatební fotografové a dodání hotových fotografií

Profesionální fotografové si často dávají s dodáním fotografií z focení dané svatby na čas. U mě se nemusíte bát že budete na hotové fotografie čekat týdny. Bežně dodávám kompletní a hotové fotografie do 24 hodin, v případech celodenního focení do 48 hodin.

A co říci závěrem ohledně focení svateb?

Objednáním služeb svatebního fotografa Vám odpadnou veškeré starosti. Není problém domluvit doplňkové služby nad rámec balíčků. Možno zajistit druhého fotografa na Vaší svatbě, díky tomu budete mít více fotografií a bude čas pořídit opravdu unikátní záběry. Podívejte se co o mě řekli svatebčané nebo na mé reference. Už se nemusíte o nic starat, a můžete si bez obav užívat svého dne. Obecně pro nafocení svatby je důležité vybrat profesionálního fotografa, který má pro focení svateb dobré předpoklady a v neposlední řadě také patřičnou fotografickou techniku. Díky tomu bude focení Vaší svatby úspěšné a bude mít perfektní výsledek. Kontaktujte mě, nebo pošlete nezávaznou poptávku! Těším se na setkání s Vámi...


Zpět na homepage